Dom energooszczędny (prefabrykowany)
Domy Szkieletowe Wielkopolska

Domy szkieletowe, które budujemy są budynkami o niskim zużyciu energii niezbędnej do ogrzewania domu jak i wody użytkowej. Stosujemy materiały najwyższej jakości zarówno w przegrodach zewnętrznych jak i stolarkę okienną i drzwiową o najwyższych standardach. Odzysk ciepła z wentylacji mechanicznej i wykorzystanie fotowoltaiki pomaga zredukować koszty utrzymania budynku do minimum.

Współpracujemy z marką Erdol Haus od początku jej powstania. Wraz z nimi stawiamy domy szkieletowe, które są komfortowe, bezpieczne i przede wszystkim energooszczędne. Marka Erdol Haus posiada 3 stałe projekty domów szkieletowych: Erdol I, Erdol II, Erdol III.

Średnio 3-4 miesiące, to czas budowy do stanu deweloperskiego, dzięki prefabrykacji domów szkieletowych!

Domy Szkieletowe od Erdol Haus zbudowane są z drewna KVH, którego wilgotność wynosi ok. 15%. Prawidłowo dobrane materiały izolacyjne powodują, że dom jest chroniony przed stratami ciepła. Domy są energooszczędne, ponieważ przy produkcji wykorzystuje się nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania.
Dzięki bardzo dobrej szczelności domów zaleca się montaż ogrzewania elektrycznego oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji). Przez wykorzystanie elektrycznych systemów ogrzewania oraz wentylacji, zalecany jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Twoje rachunki za prąd i ogrzewanie maleją wtedy praktycznie do zera.

Erdol I – to dom, którego powierzchnia wynosi 35m2.
Do jego budowy nie jest potrzebne pozwolenie na budowę.
Pomimo niewielkich rozmiarów, mieści wszystko to, czego potrzebujesz do wygodnego i komfortowego życia. Dzięki antresoli zyskujesz jeszcze więcej miejsca i przestrzeni użytkowej, przez co dom staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Erdol II – to dom o powierzchni 68m2, z możliwością wykonania poddasza użytkowego – tutaj powierzchnia zmienia się do 107m2
Wersja bez poddasza użytkowego ma 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap.
Dom jest wygodny, przytulny i bezpieczny. Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania, sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą.

Erdol III – to dom o powierzchni 82m2, 130m2 z poddaszem użytkowym. Ma on 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienkę, wiatrołap i pomieszczenie gospodarcze. Został zaprojektowany tak, aby na kompaktowej przestrzeni zapewnić wygodę oraz wszystko to, co w codziennej przestrzeni jest najważniejsze.
Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania, sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii, wysoka jakość, tempo wykonania, atrakcyjne ceny, komfort, wygoda i bezpieczeństwo – to wszystko gwarantują nam domy szkieletowe od Erdol Haus!

Ściana zewnętrzna

Ściana wewnętrzne

Do budowy domów szkieletowych na terenie całej Wielkopolski wykorzystujemy czterostronne strugane drewno konstrukcyjne KVH, które ma wysoką wytrzymałość i niski współczynnik przewodzenia ciepła. Podczas jego produkcji każdy element jest kontrolowany pod względem wilgotności i jakości, przez co jest odporne na skręcenia i pęknięcia. Materiały izolacyjne firmy ISOVER (wełna i folia) mają najniższy na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, a ich jakość potwierdza długa lista nagród. Przy budowie domów wykorzystujemy płyty konstrukcyjne gipsowo-włóknowe fermacell, który wyróżnia się wysoką jakością, stabilnością i wodoodpornością. Styropian, który wybieramy, firmy Termo organika, to najlepszej jakości płyty styropianowe, spełniające wszystkie deklarowane parametry i zapewniające odpowiednią izolację budynku. Nasza firma zajmuje się  budową domów szkieletowych na terenie Poznania Kalisza i całej Wielkopolski do stanu deweloperskiego wraz z instalacjami takimi jak: rekuperacja, fotowoltaika, klimatyzacja, ogrzewanie. Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą od domów szkieletowych. Dom energooszczędny (prefabrykowany) Od Folrec we współpracy z Erdol Haus!